Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomościZarządzanie

Radosław Szafrański na czele PageGroup Polska

 

Z początkiem maja 2021 r. najwyższe stanowisko zarządzające w PageGroup Polska objął Radosław Szafrański (Executive Director, Country Head of PageGroup Poland). Będzie przewodził realizacji ambitnej strategii nastawionej na dynamiczny rozwój organizacji w regionach oraz umocnienie pozycji firmy jako lidera w obszarze rekrutacji stałych.

Od maja br. strukturami PageGroup w Polsce (obejmującymi marki Michael Page, Page Executive i Page Outsourcing) zarządza Radosław Szafrański. Odpowiedzialny jest również za rozwój regionalnych zespołów prowadzących rekrutacje w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, a od niedawna również w Poznaniu.

Radosław Szafrański z PageGroup związany jest od 16 lat. Swoją karierę w strukturach organizacji rozpoczynał w 2005 r., angażując się w powstanie pierwszego w Polsce oddziału globalnej firmy rekrutacyjnej, będącej światowym liderem w obszarze doradztwa personalnego. Uczestniczył w tworzeniu wszystkich regionalnych dywizji Michael Page. Od 2012 r. zarządzał dwoma oddziałami Michael Page – w Katowicach i we Wrocławiu. W ostatnim roku pod jego przewodnictwem firma rozwinęła swoją działalność w północno-zachodniej Polsce, tworząc nowy zespół specjalistów w Poznaniu.

– To ogromny zaszczyt przewodzić firmie PageGroup – zwłaszcza dziś – w czasach dynamicznych zmian, które otwierają przed rynkiem pracy i rekrutacji wiele nowych możliwości. W ciągu 16 lat pracy w strukturach PageGroup byłem świadkiem aktywnego rozwoju firmy, która od wielu lat zajmuje czołową pozycję w obszarze rekrutacji w Polsce. W drugiej połowie minionego roku, zgodnie z danymi Polskiego Forum HR, osiągnęliśmy pozycję lidera w obszarze rekrutacji stałych. Nasza ambitna strategia nastawiona jest na organiczny rozwój poprzez utrzymanie tego statusu w obszarze rekrutacji permanentnych oraz dynamiczną ekspansję regionalnych oddziałów Michael Page. W kolejnych latach planujemy również skupić się na silnym rozwoju marki w kierunku Recruitment Process Outsourcing oraz wzmocnieniu dywizji Technology PageGroup specjalizującej się w rekrutacjach typu IT contracting. Nasze ambitne cele łączą się również z planem dynamicznego wzrostu w Polsce, co pozwoli odpowiedzieć na aktualne i przyszłe potrzeby rekrutacyjne firm i pracodawców – komentuje Radosław Szafrański, Country Head of Page Group Poland.

Poprzednik Radosława Szafrańskiego, Yannick Coulange, awansował do struktur szwajcarskich PageGroup, gdzie od maja br. zajmuje stanowisko Managing Directora.

Polecane artykuły
AktualnościInwestycjeWiadomości

Rusza nowy fundusz Ipopema TFI na rynku złota i metali szlachetnych

Aktualnoście-commerceWiadomości

Dostawy w e-commerce a ekologia

AktualnościWiadomości

Linie Emirates zaobserwowały większe zainteresowanie posiłkami roślinnymi podczas Veganuary

AktualnościITWiadomości

Czego rynek pracy nauczy się od branży IT w 2022 roku?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: