Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościUbezpieczeniaWiadomości

PZU ubezpieczy wyświetlacze Samsung

PZU poszerza ofertę ubezpieczeń sprzętu elektronicznego. W ramach współpracy z Samsung Electronics Polska powstało ubezpieczenie wyświetlacza w najnowszym modelu smartfona koreańskiego giganta.

Galaxy S7 jest nowym flagowym modelem smartfona marki Samsung. To sprzęt, który zasługuje na odpowiednią ochronę. Zapewni ją PZU, który w ramach współpracy z Samsung Electronics Polska obejmie ubezpieczeniem wyświetlacze zarówno w wersji S7, jak i w S7 Edge.

Ubezpieczenie „Samsung GUARD Wyświetlacz” stanowi element promocji związanej z zakupem Samsunga Galaxy S7 oraz S7 Edge. Klient, który kupi takie urządzenie u oficjalnego partnera Samsung Electronics Polska, otrzyma dwunastomiesięczną ochronę na wypadek uszkodzenia wyświetlacza. To pierwsza tego typu oferta na rynku – mówi Agnieszka Gocałek, Pełnomocnik Zarządu ds. Programów Partnerstwa Strategicznego.

Ubezpieczenia sprzętu elektrycznego i elektronicznego są dynamicznie rozwijającym się segmentem rynku. PZU od kilku lat współpracuje z dystrybutorami tego typu urządzeń oraz operatorami telekomunikacyjnymi. W ramach tej współpracy powstają innowacyjne i unikatowe produkty, które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających odbiorców. Dobrym przykładem efektów takich działań jest właśnie ubezpieczenie wyświetlaczy w smartfonach marki Samsung. Produkt ten w PZU koordynuje Biuro Bancassurance i Programów Partnerstwa Strategicznego.

Polecane artykuły
Aktualności

ForBet – Co roku intensywnie inwestujemy w technologie, aby utrzymać pozycję na konkurencyjnym rynku

AktualnościWiadomościZdrowie

Przemysłowe tomografy komputerowe — nowe standardy kontroli jakości w przemyśle

AktualnościChinyEnergiaWiadomości

Chiny instalują znacznie więcej modułów słonecznych

AktualnościWiadomości

Weight Watchers traci Oprah Winfrey – akcje gwałtownie spadają

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: