Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościWiadomości

Managerowie planują edukację

 

Plany edukacyjne przed realizacją planów urlopowych? Zdecydowanie tak, bo początek lata to doskonały moment na podjęcie decyzji o poszerzeniu kompetencji zawodowych w oparciu o programy MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Uczelnia właśnie teraz prowadzi intensywną rekrutację na nowy rok akademicki – 2019/2020 i zachęca do skorzystania z atrakcyjnej finansowo oferty „early bird”.

Wybór MBA jest duży, dlatego manager decydujący o tym, czy chce przystąpić do konkretnego programu musi wziąć pod uwagę merytoryczny aspekt edukacji i plany rozwoju własnej kariery. Ważne jest, aby źródłem wiedzy na podjętych studiach byli wykładowcy którzy mogą poszczycić się wszechstronną erudycją i gwarantują aktualną, popartą badaniami edukację oraz nowoczesną metodologię jej przekazywania. Ważna jest także znajomość realiów praktycznych i przekazywanie wiedzy w oparciu o analizę „case study”. Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej dokłada bardzo dużej staranności, aby programy MBA były prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną, międzynarodową kadrę – naukowców i praktyków biznesu.

Oferta programów MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej jest różnorodna i odpowiada na potrzeby edukacyjne wyższej kadry zarządzającej. Celem programów jest przekazanie aktualnej i praktycznej wiedzy dotyczącej bieżących trendów biznesowych i ekonomicznych.

Obecnie Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej prowadzi rekrutację na następujące kierunki:

 

 • Executive MBA Katalyst – najlepszy program MBA w opinii absolwentów (ranking Perspektywy 2018 r.). Dwuletnie studia prowadzone w języku angielskim z udziałem międzynarodowej kadry wykładowców i praktyków biznesu. Studia zostały uzupełnione o wiedzę związaną z zakładaniem i prowadzeniem startupów, której wysoką jakość gwarantuje partner merytoryczny – MIT Enterprise Forum CEE, afiliowany z Massachusetts Institute of Technology, najlepszą na świecie uczelnią technologiczną.
 • MBA Digital Transformation – studia poświęcone transformacji cyfrowej i nowym technologiom, które pozwalają podnieść międzynarodową konkurencyjność firm.
 • MBA Finance & Technology dla managerów z obszarów finansowych, którzy pragną rozszerzyć swoje kompetencje przywódcze i zdolności analityczne w oparciu o strategiczne zarządzanie finansami przedsiębiorstw.
 • MBA Kaizen Excellence in WCM są adresowane do managerów wyższego i średniego szczebla, a także osób zajmujących się wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania i usprawnień w produkcji. Program utworzony w partnerstwie z Wydziałem Inżynierii Produkcji PW oraz Kaizen Institute.
 • ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – studia podyplomowe, akredytowane przez prestiżową organizację Association of Chartered Certified Accountants, gwarantujące m.in. zaliczenie egzaminów F1-F4 oraz F5-F9 w standardzie ACCA. Dla specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości oraz zarządzania.
 • Total Design Management – warsztatowy program zajęć współtworzony wraz z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego. Dla osób rozumiejących miejsce wzornictwa i myślenia projektowego w strategii firmy i koordynujących proces rozwoju nowego produktu.
 • Interdyscyplinarne Studia Menedżerów Farmacji – studia podyplomowe przeznaczone dla osób pracujących lub chcących pracować w przemyśle farmaceutycznym bądź medycznym.
 • Studium Farmakoekonomiki – studia podyplomowe dla osób, które pragną zaktualizować swoją wiedzę i przygotować się do podniesienia konkurencyjności firmy na międzynarodowym rynku leków.
 • Badania Kliniczne i Rozwój Leku – dwuweekendowy kurs, który jest adresowany do osób pragnących m.in. poznać mechanizmy funkcjonowania przemysłu medycznego w ujęciu globalnym i polskim.
 • Sprzedaż i Marketing Leków – trzyweekendowy kurs, którego celem jest przekazanie praktycznych umiejętności z uwzględnieniem specyfiki pracy w branży farmaceutycznej oraz rozwój kompetencji zwiększających przewagę konkurencyjną.
 • Akademia Psychologii Przywództwa – autorski program Jacka Santorskiego, psychologa biznesu, to propozycja dla tych, którzy chcą wykonać na pracę nad sobą w roli liderki/lidera, budować osobisty autorytet, umacniać morale zespołu/załogi oraz zarządzać
 • Certificate in Business for Engineers – program dla studentów Politechniki Warszawskiej, którzy na początku swojej ścieżki kariery zawodowej pragną doskonalić kompetencje menadżerskie.

Rekrutacja w ofercie „early bird” jest dostępna do końca czerwca. Więcej informacji znajduje się na: biznes.edu.pl

Szkoła Biznesu została utworzona przy działającej od 104 lat Politechnice Warszawskiej – najlepszej polskiej uczelni technicznej i 3. uczelni akademickiej w Polsce według rankingu Perspektywy.pl. Jest jednym z liderów edukacji skierowanej do kadr zarządzających. Szkoła aktywnie współpracuje z międzynarodowym zespołem wykładowców akademickich, pochodzących z jej założycielskich szkół: HEC Paris, London Business School oraz Norwegian School of Economics. Celem uczelni jest kształcenie odpowiedzialnych liderów biznesu, którzy są świadomi ciągłego poszerzania wiedzy w obliczu nieustannych zmian technologicznych, społecznych i ekonomicznych w trosce o nowoczesny i efektywny sposób zarządzania.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Apel Polskiej Grupy Supermarketów o solidarność i wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców

AktualnościWiadomości

Infor w chmurze

AktualnościWiadomości

Praca w biurze podczas epidemii koronawirusa. O czym trzeba pamiętać?

AktualnościWiadomości

Koronawirus działa na umysły inwestorów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: