Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościWiadomościZarządzanie

Kolejna fala awansów w Louvre Hotels Group

 

Louvre Hotels Group to dynamiczna firma, która na wysokim miejscu stawia skuteczne zarządzanie awansami swoich pracowników, dlatego ścieżka kariery jest przejrzysta a stanowiska menadżerskie są w zasięgu każdego pracownika. Kolejnymi osobami, ktróre zaczęły swoją zawodową przygodę w Louvre Hotels Group kilka lat temu i przeszły przez różne szczeble kariery są Szymon Ciężkowski i Andrzej Kozak.

Szymon Ciężkowski od 1 lutego 2020 roku objął stanowisko Deputy General Manager’a w kompleksie hoteli w Warszawie – Campanile, Golden Tulip oraz Premiere Classe. Karierę w Louvre Hotels Group rozpoczął w Campanile Warszawa, gdzie pracował jako Front Office Manager, aby w 2017 roku opuścić stolicę dla lubelszczyzny. W lubelskim Campanile objął stanowisko General Manager’a i przez ostatnie 3 lata z sukcesem zarządzał hotelem, dając się poznać, jako ambiltny, służący wsparciem i dobrą radą kolega, ale również doskonały szef. Z początkiem roku zawodowa ścieżka Szymona Ciężkowskiego ponownie przywiodła go do Warszawy, która przywitała go nowym stanowiskiem i nowymi zadaniami – wykorzystując przy tym swoje dotychczasowe doświadczenie, będzie wspierał obecne zarządzanie w celu poprawy wydajności całego kompleksu.

– Nastawienie na własny rozwój daje więcej satysfakcji z wykonywanej pracy a także zwiększa szanse na to, że nasz potencjał zawodowy zostanie doceniony – mówi Szymon Ciężkowski, Deputy General Manager w Kompleksie Warszawskim. – Z takim założeniem podchodzę do kolejnych zawodowych zmian na polu współpracy z Louvre Hotels Group – dodaje.

Andrzej Kozak współpracę z Louvre Hotels Group rozpoczął w 2014 roku, jako stażysta. Od samego początku wyróżniał się dużym zaanagażowaniem, pasją i odpowiedzialnością wobec powierzanych mu zadań. Już jako kelner, a następnie recepcjonista w lubelskim hotelu Campanile wykazywał się doskonałym podejściem do Gości oraz branżową wiedzą. Jego cechy charakteru zostały bardzo szybko docenione, bo już w 2016 roku został Zastępcą Dyrektora Hotelu, aby z początkiem roku 2020 zastąpić Szymona Ciężkowskiego na stanowisku General Manager’a w Campanile Lublin, gdzie realizuje własną wizję zarządzania hotelem.

– Sami musimy być zmianą, którą chcemy oglądać w przyszłości. Wyzwania, które sobie stawiamy są kluczem do osiągnięcia założonych celów – podsumowuje swój awans Andrzej Kozak, aktualny General Manager w Campanile Lublin. – Przede mną nowe wzywania i obowiązki, cieszę się ogromnie, że mogę zawodowo realizować się wśród ludzi i w miejscu, których znam od kilku lat – dodaje.

– Naszym Kolegom, życzymy powodzenia na nowych stanowiskach, jednocześnie chcemy serdecznie podziękować za ich wieloletnie zaangażowanie, sukcesy oraz lojalność – mówi François Delattre, Director Integration Management. 

Z badań satysfakcji pracowników w firmach wynika, że awanse wewnętrzne to jeden z głównych czynników, które wpływają na sukces przedsiębiorstwa. Taka zasada już od dawna działa w Louvre Hotels Group, nie bez powodu Grupa otrzymała w 2019 roku Certyfikat Best Place to Work. 

O Louvre Hotels Group

Louvre Hotels Group jest znaczącym graczem na globalnym rynku hotelowym, z portfolio, które obejmuje obecnie ponad  1500 hoteli w 54 krajach.

Posiada pełną gamę hoteli od 1 do 5 gwiazdek, z historycznymi markami Louvre Hotels Group (Première Classe, Kyriad, Kyriad Direct, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip, Royal Tulip), 5 markami sieci Sarovar w Indiach, francuską grupą Hôtels & Préférence oraz chińską marką Metropolo. Louvre Hotels Group ma także partnerstwo dystrybucyjne z luksusową grupą Lucien Barrière.

Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., drugiej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

Polecane artykuły
AktualnościManager lotniczyWiadomości

Lufthansa rozważa z United Airlines przejęcie TAP Portugal

AktualnościWiadomości

Dane osobowe w rekrutacji – jak nie naruszać przepisów

AktualnościManager lotniczyWiadomości

Air France poleci do Chennai

AktualnościWiadomości

Internetowe zbiórki charytatywne – co warto wiedzieć, żeby bezpiecznie pomagać potrzebującym?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: