Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomościZarządzanie

Jarosław Miziołek nowym Prezesem Zarządu w Arcadis

 

Jarosław Miziołek objął stanowisko Prezesa Zarządu w Arcadis, zastępując Marcina Klammera. Przez ostatnie 3 lata Jarosław zarządzał największą linią biznesową Arcadis w Polsce jako Dyrektor Pionu Infrastruktury. Od stycznia 2016 roku jest członkiem zarządu Europy Centralnej w Arcadis, odpowiedzialnym za Pion Infrastruktury.

Jarosław odpowiada za dynamiczny rozwój zespołu Infrastruktury, który liczy aktualnie blisko 100 specjalistów w branży drogowej, mostowej, kolejowej, hydrotechnicznej i sanitarnej. Pod jego kierownictwem stworzony został zespół Sterowania Ruchem Kolejowym, który jest w tej chwili największym zespołem w tej branży w Polsce. Wszystkie zespoły są obecnie zaangażowane w realizację największych inwestycji infrastrukturalnych zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Jarosław dołączył do Arcadis w marcu 2015 roku jako Dyrektor Pionu Infrastruktury. Posiada 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami projektowo-konstrukcyjnymi, realizującymi najbardziej znaczące projekty infrastrukturalne w Polsce. Jarosław jest absolwentem geodezji i kartografii na Politechnice Warszawskiej, posiada również tytuł Executive MBA. Marcin Klammer obejmuje rolę lidera sektora Manufacturing & Technology w Arcadis Europe.

Marcin Klammer przekazał obowiązki Prezesa Zarządu w Arcadis Jarosławowi Miziołkowi, aby w pełni skupić się na roli Europejskiego Lidera Sektora Manufacturing & Technology. Od początku 2016 roku Marcin łączył obie te funkcje.

Marcin będzie osobiście kierował relacjami z szeregiem kluczowych regionalnych i globalnych klientów. Lata pracy w Arcadis i międzynarodowe doświadczenie Marcina wzmocnią program obsługi i rozwoju klientów w Europie i na świecie. W swojej pracy w ramach sektora Manufacturing & Technology Marcin będzie koncentrował się w szczególności na projektach inwestycyjnych klientów oraz na programie digitalizacji (Digital).

 

 

 

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Prokurator generalny oskarża Trumpa za oszustwo

AktualnościWiadomości

Samochodowy bilans 2021 roku – jakie pojazdy były najpopularniejsze?

AktualnościITWiadomości

Sprawdź, która rola w IT jest dla Ciebie.

AktualnościITWiadomości

Ataki cybernetyczne są największym zmartwieniem firm

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: