Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościWiadomości

Eurowings chce normalnie latać podczas strajku ostrzegawczego Lufthansy

Każdy, kto zarezerwował w środę lot w spółce zależnej Lufthansy Eurowings, ma szczęście. Linia lotnicza chce latać z pełną wydajnością. Spółka zależna Lufthansy, Eurowings, nie spodziewa się odwołań lotów w wyniku strajku ostrzegawczego Verdiego zaplanowanego na środę w spółce-matce. Firma podała, że ​​spodziewa się, że będzie w stanie w pełni zrealizować program lotów. Zapowiedź związku nie ma na nich wpływu, ale nie wykluczają, że na skutek działań strajkowych mogą wystąpić pojedyncze nieprawidłowości.

Dotyczy to w szczególności usług, które Eurowings pozyskuje od spółek grupy Lufthansa dla poszczególnych procesów. Na przykład w Düsseldorfie odrzutowce Eurowings ustawiane są na pozycje za pomocą pojazdów Lufthansy Engineering and Operational Services (Leos). Istnieją jednak alternatywy dla tej firmy, która strajkowała w środę. Na innych lotniskach, takich jak hub Lufthansy w Monachium, korzysta się z usług zewnętrznych usługodawców, powiedział także rzecznik Eurowings.

Według własnych informacji Verdi będzie atakował spółki Lufthansy dopiero od środowego ranka w jej lokalizacjach we Frankfurcie, Monachium, Berlinie, Hamburgu i Düsseldorfie. Główna linia lotnicza Lufthansa oświadczyła, że ​​ograniczy swój program nawet o 90 procent. Tylko część zwykłych lotów będzie mogła odbywać się we Frankfurcie i Monachium.
Polecane artykuły
Aktualności

ForBet – Co roku intensywnie inwestujemy w technologie, aby utrzymać pozycję na konkurencyjnym rynku

AktualnościWiadomościZdrowie

Przemysłowe tomografy komputerowe — nowe standardy kontroli jakości w przemyśle

AktualnościChinyEnergiaWiadomości

Chiny instalują znacznie więcej modułów słonecznych

AktualnościWiadomości

Weight Watchers traci Oprah Winfrey – akcje gwałtownie spadają

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: