Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościWiadomości

Empik zrealizuje wybrane spotkania autorskie online

 

W związku z aktualną sytuacją w kraju sieć Empik podjęła decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań autorskich zaplanowanych w salonach stacjonarnych do 14 kwietnia włącznie. W tym czasie marka zaproponuje klientom alternatywny sposób obcowania z kulturą. Już w dniach 24-26 marca wybrane spotkania odbędą się online i będą transmitowane na żywo na Facebooku.

Odwołane wydarzenia kulturalne i koncerty, zamknięte kina czy teatry znacząco ograniczają możliwości obcowania ze sferą kultury i sztuki. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, postanowił przenieść wybrane wydarzenia do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo na profilu Facebook.com/Empikcom.

W trzech e-spotkaniach, które odbędą się w dniach 24-26 marca o godz. 18:00 uczestniczyć będą Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk i Anna Ficner-Ogonowska. Autorki opowiedzą o nowo wydanych książkach i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach.

Katarzyna Puzyńska – 24 marca, godz. 18:00

Podczas pierwszego spotkania swoją wyjątkową, internetową premierę będzie miała książka „Policjanci. W boju” (Prószyński Media) Katarzyny Puzyńskiej. Autorka opowie o pełnej ryzyka pracy polskich antyterrorystów, którym zlecane jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej okrutnych przestępców. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET.

Janina Bąk – 25 marca, godz. 18:00

Ile trzeba zjeść czekolady, by dostać Nobla? Dlaczego koń i szop pracz nigdy nie dostali doktoratu? Czy język angielski powoduje zawały serca, a masło przedłuża życie? Czego statystyka nauczyła się od martwego łososia? A przede wszystkim: czy naukowcy są jak żony i nigdy się nie mylą? Kolejne internetowe spotkanie będzie poświęcone Janinie Bąk – pandze biznesu, komendancie komedii i charyzmatycznej liderce ortodoksyjnej grupy #DrużynaJanina, która w swojej najnowszej książce pt. „Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?” (Wydawnictwo W.A.B.) udowadnia, że statystyka potrafi zmierzyć wszystko i – wbrew pozorom – przydaje się do wszystkiego. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET.

Anna Ficner-Ogonowska – 26 marca, godz. 18:00

O tęsknocie, czyli uczuciu, które dotyka nas wszystkich, opowie zaś Anna Ficner-Ogonowska – autorka książki „Jeśli zatęsknię”(Wydawnictwo Znak). Najnowszy tytuł autorki kilku bestsellerów to wciągająca i przejmująca opowieść o życiu i wszystkich jego barwach, która tętni emocjami i pozwala zrozumieć, że nic nie dzieje się bez przyczyny oraz daje siłę, by odnaleźć światło, nawet gdy otacza największy mrok. Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz (Rozmawiam bo lubię).

Empik zachęca także do skorzystania z bezpłatnego dostępu do pakietu korzyści Empik Premium przez 60 dni. To możliwość odkrywania tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go, a także bezpieczna dostawa za 0 zł z Empik.com. Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.empik.com/czas-w-domu.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Masowe kontrole, prowokacje i kary, czyli co może grozić przedsiębiorcom po epidemii

AktualnościWiadomości

Self-service zadba o klientów sieci detalicznych

AktualnościWiadomości

Gotówka w obliczu koronawirusa. Jak zapewnić jej bezpieczny obieg?

AktualnościWiadomości

Pracownicy z Ukrainy w obawie przed utratą środków do życia wracają do kraju

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: