Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Bez kategorii

Emirates z nową platformą dla partnerów handlowych

 

Linie Emirates uruchomiły pakiet opcji łączności dla swoich partnerów handlowych na całym świecie, aby umożliwić łatwy i bezpośredni dostęp do bogatej oferty przewoźnika i jego usług.

Emirates Gateway, opracowany zgodnie ze standardami IATA (New Distribution Capability), jest dostępny za pośrednictwem niedawno uruchomionego portalu Emirates Partners.

– Zestaw opcji połączeń Emirates Gateway powstał w oparciu o nową technologię i został zaprojektowany z myślą o ograniczeniach obecnych, starszych systemów. Naszym celem było stworzenie platformy, która umożliwi nam szybki rozwój i wdrażanie nowych produktów i usług, co daje nam i naszym partnerom handlowym możliwość oferowania zróżnicowanych i wyższej jakości usług. Toruje to również drogę dla Emirates do oferowania niestandardowych treści i szybkiej zmiany cen, które lepiej odpowiadają dynamicznemu rynkowi – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Oferując lepszy dostęp do produktów i usług Emirates z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem, Emirates Gateway daje swoim partnerom handlowym możliwość usprawnienia podróży klientów dzięki spersonalizowanym produktom i usługom.

Partnerzy handlowi mogą łączyć się z Emirates Gateway za pomocą trzech rozwiązań:

  • Portal rezerwacji Emirates: przyjazny dla użytkownika portal rezerwacyjny dostępny w 12 językach, połączony bezpośrednio z systemami rezerwacyjnymi Emirates, który upraszcza rezerwację, sprzedaż biletów i obsługę po wystawieniu biletów.
  • Emirates Gateway Direct: zapewnia dostęp do treści Emirates za pośrednictwem interfejsów IATA NDC API, umożliwiając partnerom handlowym tworzenie aplikacji spełniających ich potrzeby przy wsparciu ekspertów z zespołów IT Emirates.
  • Emirates Gateway Sync: ułatwione łącze do systemu rezerwacji Emirates obsługiwane przez wiodących w branży partnerów technologicznych IATA, certyfikowanych partnerów technologicznych Emirates.

Więcej informacji dla agentów turystycznych znajduje się na Emirates Gateway, na portalu Emirates Partners. Można też skontaktować się z przedstawicielem handlowym Emirates.

Polecane artykuły
AktualnościBez kategoriiWiadomości

6 trendów, o których każda organizacja powinna pamiętać

Bez kategorii

Szef EBC Lagarde wzywa do wprowadzenia regulacji cen Bitcoin

Bez kategorii

Bitcoin - spadek ceny o 8 tys. USD

Bez kategorii

Prawo pomaga w zakupie bankrutującej firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: