Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościGiełdaWiadomości

Blue Oak Advisory – duże plany na małej giełdzie

 

Blue Oak Advisory sp. z o.o. ma powody do dumy – dokonania roku 2015 przyniosły spółce tytuł najaktywniejszego Autoryzowanego Doradcy na rynku. Zespół BOA nie osiada jednak na laurach i rozwija nowe, często nieszablonowe projekty. Spółka ma już także ambitne plany na bieżący rok. 

Rok 2015 to dwa interesujące debiuty autorstwa Blue Oak Advisory – debiut InfoSCAN S.A., która świadczy usługi telemedyczne oraz Geotrans S.A., działająca w branży ochrony i inżynierii środowiska. Wejście na rynek NewConnect obu spółek poprzedziły emisje o wartości odpowiednio 1,06 mln zł oraz 1,20 mln zł. Ponadto w roku 2015 Blue Oak Advisory z sukcesem wprowadziła akcje spółek, które są już obecne na NewConnect, m.in. sporządzając trzy dokumenty informacyjne wrocławskiej spółki technologicznej PiLab S.A. oferującej narzędzia typu business intelligence, a także po jednym dokumencie informacyjnym APANET S.A. z branży clean-tech i Prime Minerals S.A. zajmującej się wydobyciem i przetwarzaniem surowców mineralnych. Rozpoczęto również inne projekty, których zakończenia BOA spodziewa się w pierwszym kwartale 2016 r. – we współpracy z Blue Oak Advisory o wprowadzenie akcji do obrotu na NewConnect na koniec 2015 r. ubiegały się 4 spółki, w tym pierwszy tegoroczny debiutant – AUXILIA S.A., która działa w branży odszkodowawczej. Ta aktywna działalność uplasowała Blue Oak Advisory na pierwszym miejscu zestawienia opublikowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych (zestawienie do wglądu w załączniku) i zapewniła spółce tytuł najaktywniejszego Autoryzowanego Doradcy w minionym roku.

Obecnie Blue Oak Advisory kontynuuje współpracę z wieloletnimi klientami, a także planuje rozwój nowych projektów, co zapowiada powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu na rynku kapitałowym. W 2016 roku BOA przygotowuje do debiutów kolejne spółki, m.in. dystrybutora e-czytników – 71Media S.A. oraz producenta urządzeń dla medycyny kosmetycznej – CM International sp. z o.o. Ponadto BOA kontynuuje projekty związane z wprowadzaniem do obrotu akcji emitentów już obecnych na NewConnect, dzięki czemu spółki te będą miały szansę na dalszy dynamiczny rozwój i wzrost ich wartości.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oszustwa, kradzież danych i wyłudzanie pieniędzy to najczęstsze incydenty w sieci

AktualnościWiadomości

Rusza UX Upgrade – nowa odsłona platformy ze szkoleniami UX od Symetrii

AktualnościWiadomości

15 miliardów haseł w Darknecie

AktualnościWiadomości

Jarosław Pleskot w Zarządzie HAMA Polska

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: