Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościITTechnopolisWiadomości

ASUS na Milan Design Week 2015

 

Strefa ASUS Zensation na Milan Design Week 2015

Jutro zaczyna się Milan Design Week 2015, wydarzenie które co roku przyciąga setki tysięcy zwiedzających. Na najbliższe sześć dni Mediolan zamieni się w światową stolicę designu, profesjonalnych projektantów i miłośników niecodziennego wzornictwa. Swoje miejsce w prestiżowym gronie wystawców Milan Design Week 2015 ma również ASUS, który zaprezentuje najnowsze osiągnięcia w zakresie wzornictwa elektroniki użytkowej. W ramach strefy ASUS Zensation, inżynierowie ASUS Design Center pokażą jak dynamizm nowoczesnych technologii można harmonijnie łączyć z estetyką i równowagą inspirowaną filozofią Zen.

Zaprojektowaną przez zespół ASUS Design Center strefę Zensation będzie można zobaczyć od 14 do 19 kwietnia. Jej motywem przewodnim jest filozofia Zen, będąca także inspiracją stojącą za wyjątkowym wzornictwem urządzeń firmy ASUS. Ważną część ekspozycji stanowi interaktywna instalacja zawierająca elementy wodne i efekty dźwiękowe oraz strefa produktowa prezentująca urządzenia na animowanym tle. Ruch odwiedzających będzie generował zmianę pracy strumieni wodnych, tworząc nowe kształty oraz unikalne kompozycje. Do każdej został przypisany indywidualny dźwięk natury. Im bardziej będziemy oddziaływać na instalację, tym kompozycja będzie poszerzała się o dodatkowe strumienie wody oraz nowe dźwięki natury,, które wspólnie utworzą wrażenie występu orkiestry.

Wystawa Zensation to również możliwość zapoznania się z produktami. Na interaktywnej, 15-metrowej ścianie, będą wyświetlane zdjęcia trzech naturalnych, płynnie po sobie następujących krajobrazów. Każdy z nich został odpowiednio dobrany do flagowych urządzeń ASUS-a, takich jak: ZenFone 2, Transformer Book T300 Chi oraz ZenBook Pro UX305. Odwiedzający za pomocą gestów, uruchomią interaktywne animacje, na których pojawią się szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji wybranego urządzenia.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

7 hamulców dla spadków cen mieszkań

AktualnościWiadomości

Unikalna kolekcja okularów Omega

AktualnościWiadomości

Kredyt hipoteczny nadal osiągalny – nie tylko dla osób na etacie

AktualnościWiadomości

Jak pandemia wpłynęła na rynek alkoholi w Polsce?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: