Kilkadziesiąt firm, setki ofert pracy i spotkania z inspirującymi ludźmi biznesu – już w najbliższy czwartek, 6 kwietnia w kampusie Grupy Uczelni Vistula przy Stokłosy 3 w Warszawie, odbędą się jubileuszowe V targi pracy JobSpot 2017, których partnerem jest m.in. Forum Młodych Lewiatan.

Pracowników i stażystów będzie szukać kilkadziesiąt firm m.in. z branży finansowej, IT, turystycznej czy doradztwa personalnego. Podczas poprzedniej edycji pracodawcy zaoferowali odwiedzającym prawie 500 miejsc pracy oraz 2000 praktyk i staży. W ciągu zaledwie jednego dnia odbyło się prawie 3,5 tys. rozmów kwalifikacyjnych.

– Pokazujemy młodym ludziom, że obecny rynek pracy stwarza im nieograniczone możliwości
i mogą wybrać taką ścieżkę kariery, która zapewni im nie tylko bezpieczeństwo finansowe, ale też pozwoli rozwijać ich pasje. My jesteśmy po to, aby ułatwić im właściwy wybór – mówi Anna Plewa, dyrektor Biura Karier Grupy Uczelni Vistula.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Pasja i sukces”, dlatego targom będzie towarzyszyć konferencja z wykładami pasjonatów i ludzi biznesu, oraz debatą „Zarabiać z pasji czy na pasję”, przygotowaną przez Biuro Karier Grupy Uczelni Vistula i Forum Młodych Lewiatan.

Program targów pracy JobSpot 2017 – „Pasja i Sukces”:

10:00 Otwarcie targów pracy JobSpot 2017

11:00 -11:20 Uroczyste rozpoczęcie konferencji – prof. Jolanta Żyśko, rektor SGTiR, prof. Witold   Orłowski, rektor AFIB Vistula

11:20-11:50 „Mój Everest” – Piotr Cieszewski, ekonomista i trener przywództwa

11:50-12:30 „Jak osiągnąć globalny sukces przed 30-tką” – Ewa Dudzic, twórczyni marki GLOV

12: 30-12:45 Losowanie nagród

12:45-14:00 Przerwa

14:00-15:30 Debata „Zarabiać z pasji czy na pasję” – FORUM MŁODYCH LEWIATAN, w której udział wezmą:

  • Izabela Dyakowska, ekspertka wolontariatu pracowniczego & CSR,
  • Segritta, blogerka,
  • Kamil Haidar, lider zespołu Lion Shepherd i biznesmen,
  • Cezary Andrzejczyk, dyrektor PR w DM X-Trade Brokers,
  • Krzysztof Wojewodzic, ediTech director w AFIB Vistula,

15:30-16:00 Losowanie nagród

16:00 Zakończenie targów

 

 

 

Serdecznie zapraszamy 6 kwietnia w godz. 10:00 – 16:00, ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

 

 

Na dodatkowe pytania odpowie:

 

Anna Jaglińska
PR Manager

tel.: 506 195 376

e-mail: a.jaglinska@vistula.edu.pl

Grupa Uczelni Vistula

  1. Stokłosy 3, 02-787  Warszawa

***

Grupa Uczelni Vistula ma 25 lat doświadczenia na rynku szkolnictwa wyższego. Czerpie z tradycji pięciu ośrodków akademickich. Obecnie w jej skład wchodzą Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Szkoła Główna Turystyki
i Rekreacji i Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu. Jest najbardziej umiędzynarodowionym ośrodkiem edukacja wyższej w Polsce, a jej uczelnie zajmują czołowe miejsca w rankingach jakości niepublicznych szkół wyższych. Uczy jak w praktyce prowadzić międzynarodowy biznes. Jej wykładowcy to autorytety akademickie i wybitni praktycy: ekonomiści, dyplomaci, specjaliści ds. nowych technologii, turystyki i dietetyki, graficy i architekci.