Od 30 maja 2017 r. na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. powołana została Pani Aleksandra Hybsz. Nowa Wiceprezes BIG InfoMonitor  będzie nadal, równocześnie, piastować funkcję  Dyrektora Departamentu Finansów w spółce BIK S.A. Biuro Informacji Kredytowej S.A. i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. współtworzą Grupę BIK.

Aleksandra Hybsz jest związana z BIK od 2000 roku. Przez trzy lata była członkiem Rady Nadzorczej BIK, a następnie w okresie od 2003 r. do lutego 2015 r. Dyrektorem Departamentu Finansów i Kadr BIK, od marca 2015 r. pozostaje Dyrektorem Departamentu Finansów. W latach 2007 – 2014 była również członkiem Rady Nadzorczej BIG InfoMonitor.

Obecna Wiceprezes BIG InfoMonitor rozpoczynała karierę zawodową w roku 1993 w Łódzkim Banku Rozwoju, a następnie w Banku Inicjatyw Gospodarczych. Odpowiadała tam za biznesplany, analizy ekonomiczno-finansowe oraz współpracę z klientami korporacyjnymi w zakresie przyjmowania depozytów. Doświadczenie w dziedzinie zarządzania i finansów zdobywała także w Banku Przemysłowym, gdzie w latach 1994 – 2003 pełniła szereg funkcji menedżerskich. Zarządzała departamentami odpowiedzialnymi za finanse, realizowała też zadania w  Komitecie Zarządzania Aktywami i Pasywami (ALCO), w okresie 2001-2003 była przewodniczącą Komitetu. W kolejnych latach obejmowała funkcję Dyrektora Zarządzającego, a między  2002 a 2003 pełniła stanowisko Wiceprezesa Zarządu banku odpowiedzialnego za: nadzór nad kosztami działania banku oraz zarządzanie komórkami  ekonomicznymi, skarbem i inwestycjami na rynkach finansowych. Aleksandra Hybsz jest absolwentką  Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału ekonomiczno-socjologicznego.

Z BIG InfoMonitor odszedł natomiast Pan Mariusz Hildebrand.  Wraz z upływem kadencji zarządu, zakończył pracę w roli Wiceprezesa Zarządu BIG InfoMonitor. Z Grupą BIK związany był ponad 18 lat. Od 1999 r. pracował w BIK, pełniąc m.in. funkcję Dyrektora Departamentu Jakości Danych. W czerwcu 2007 r. powołany został na stanowisko Prezesa Zarządu BIG InfoMonitor.  Po procesie częściowego połączenia spółek BIK i BIG InforMonitor, od 2014 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu BIG InfoMonitor.  Jest absolwentem Wydziału Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2001 r. ukończył studia Canadian Executive Master of Business Administration (CEMBA) University of Calgary w kooperacji ze Szkołą Główną Handlową. Zdobywca nagród medialnych za szerzenie wiedzy związanej z rynkiem finansowym.