Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczęła wczoraj loty z Katowic do Splitu w Chorwacji. Najnowsze połączenie WIZZ odbywa się dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele, idealnie nadając się na wyjazdy weekendowe.Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 119 PLN*.

Split to niezwykle popularna w sezonie wakacyjnym destynacja na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2004 roku, linia stale rozwija swoją katowicką siatkę połączeń. Podkreślając swoje zaangażowanie na Śląsku, Wizz Air umieścił szósty samolot w bazie w Katowicach i uruchomił cztery nowe trasy popularne szczególnie w sezonie wakacyjnym (Katania na Sycylii, Lizbona w Portugalii, Rejkiawik w Islandii oraz Malta).

Wizz Air oferuje obecnie 37 tras do 18krajów z Katowic.

 

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z KATOWIC:

 

Kierunek Dni Data rozpoczęcia Ceny od*
Warszawa – Split środa, niedziela 18 czerwca 119 PLN

 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air,powiedział: “Z wielką radością uruchamiamy kolejne niskokosztowe połączenie z naszej katowickiej bazy, tym razem do Splitu w Chorwacji. Bilety są  teraz dostępne w atrakcyjnych cenach i jesteśmy przekonani, że szybko zyskają popularność wśród polskich klientów, którzy wybierają słoneczne, nadmorskie destynacje na wakacyjny wypoczynek. Ceny biletów rozpoczynają się od 119złotych*i są dostępne na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”