Potraficie wyobrazić sobie sytuację, kiedy najpiękniejszym momentem tygodnia jest dla Was poniedziałkowy ranek? Nawet w środku upalnego lata? Nie? Oto nasz subiektywny ranking pięciu wakacyjnych prac marzeń.

Nie tkwią za biurkami, ale robią rzeczy, które zazwyczaj należą do upragnionych wakacyjnych rozrywek. Wierzcie lub nie, ale jeszcze im za to płacą! Oto nasze top 5 idealnych letnich fuch.

5. Segway-przewodnik

Wymagania: znajomość  co najmniej kilku najpopularniejszych języków i … odpowiednia waga. Przewodnicy śmigają na segwayach po najciekawszych miastach świata – od Paryża i Berlina, po Chicago czy San Francisco. Idealna praca dla towarzyskich i aktywnych!

4. Tester podróży poślubnych

Jeśli ktoś z Was nie chce się rozstawać ze swoją drugą połówką nawet na czas pracy, a dodatkowo bezgranicznie kocha pięciogwiazdkowe hotele, może poszukać pracy w biurze podróży. Ale nie byle jakiej! Najlepiej testować miejsca, w które udają się młode pary – jest odpowiednio romantycznie i luksusowo. W Polsce na razie o takiej ofercie nie słyszeliśmy, ale czyż i tak nie jest to praca za granicą :)?

3. Degustator lodów

Czy waniliowe są odpowiednio waniliowe, a sorbet malinowy naprawdę smakuje owocami? Do Waszych obowiązków będzie należało rozstrzyganie takich dylematów, jeśli zostaniecie degustatorami lodów. To praca idealna dla tych, którym w lecie zawsze gorąco. Wysokie trzecie miejsce w naszym rankingu.

2. Animator nie byle jakiej wycieczki

Zawsze marzyliście o wyjeździe na Lazurowe Wybrzeże? Jeśli tak, być może to właśnie ktoś z Was odpowiedział na niedawną ofertę z pracuj.pl, która obejmowała koordynowanie wakacyjnej wyprawy w tamte rejony. Wśród obowiązków m.in. kierowanie Porsche Cayenne. Dalibyście radę :)?

1. Tester zjeżdżalni

Jeśli najchętniej spędzilibyście całe lato, nie wychodząc z basenu, to idealna fucha dla Was! Taką mokrą robotę można znaleźć w największych aquaparkach na świecie. Nasz absolutny numer jeden wśród wakacyjnych prac marzeń!

A Wy jaką pracę na lato byście wybrali?

pracuj.pl