Truphone – pierwsza globalna sieć komórkowa – ogłosiła dzisiaj plany taryfowe transmisji danych dla użytkowników iPadów z kartą Apple SIM w Polsce. Truphone jako pierwszy operator zaoferuje polskim użytkownikom korzystającym z Apple SIM plany taryfowe 4G na żądanie. Rejestracja jest prosta – zakup planu taryfowego to tylko kilka stuknięć w ekran urządzenia. Użytkownik nie zawiera z operatorem żadnej umowy, a ceny elastycznych planów rozpoczynają się od 35 zł za 500MB na 30 dni. Unikalną zaletą Truphone jest możliwość korzystania z tego samego planu taryfowego w Polsce i 39 innych krajach – nie trzeba zmieniać karty SIM ani kupować pakietów danych.

Karta Apple SIM jest kompatybilna z nowo ogłoszonymi urządzeniami iPad, iPad Pro, iPad mini 4 oraz iPad Air 2, a także iPad mini 3. iPad Pro 9,7 cala Wi-Fi + Cellular posiada wbudowaną kartę Apple SIM, a w niektórych krajach modele iPad Wi-Fi + Cellular są dostarczane z preinstalowaną kartą Apple SIM, co jeszcze bardziej ułatwia użytkownikom połączenie się z siecią i zarządzanie planami taryfowymi transmisji danych bezpośrednio z poziomu urządzenia. Karty Apple SIM można nabyć także w wybranych sklepach Apple Store.

W ramach uruchomienia swojej usługi Truphone daje klientom 100MB transferu danych za darmo. Aby wypróbować usługę na iPadzie z kartą Apple SIM należy przejść do zakładki Ustawienia > Dane sieci komórkowej > Skonfiguruj dane sieci komórkowej i wybrać Truphone.

Ralph Steffens, dyrektor generalny Truphone powiedział: „Jesteśmy zachwyceni możliwością wprowadzenia nowych planów taryfowych transmisji danych Apple SIM dla użytkowników iPadów w Polsce. Ludzie chcą wysyłać e-maile, korzystać ze strumieniowej transmisji wideo i korzystać ze swoich ulubionych aplikacji w dowolnym miejscu, a my im to umożliwiamy. Dajemy im łączność z ich światem”.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.truphone.com/pl/data-for-ipad/.

(Centrum Prasowe PAP)