STRABAG został generalnym wykonawcą apartamentów nad Cedronem, które powstaną w centrum  Wejherowa przy ulicy Wałowej. Budowa o wartości 8,15 mln zł netto rozpoczęła się w lipcu br. i zostanie zakończona w maju 2018 r.

Kameralność i nowoczesność

W ramach inwestycji powstanie nowoczesny, czterokondygnacyjny obiekt mieszkalno–usługowy, w którym powstanie 60 przestronnych apartamentów o powierzchni rozpoczynającej się od 26 do 60 mkw. oraz 8 lokali usługowych. Każdy z apartamentów posiadać będzie balkon lub loggię. Do dyspozycji mieszkańców przewidziane zostały cichobieżne windy oraz garaż.

Prestiż lokalizacji

Apartamenty nad Cedronem powstaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w samym sercu Wejherowa, w sąsiedztwie Parku Majkowskiego oraz Rynku Starego Miasta. Przyszli mieszkańcy w zasięgu ręki będą mieli liczne punkty handlowo-usługowe, kawiarnie, restauracje, a także dworzec PKP i inne dogodne połączenia komunikacyjne, które zapewnią bliskość obwodnicy Trójmiasta i łatwy dostęp do portu lotniczego.

Wiarygodność

Inwestycję na zlecenie firmy Apartamenty Nad Cedronem Sp. z o. o. S.K. wykona spółka STRABAG, która w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia swojej działalności w Polsce. Już od trzech dekad inwestycje mieszkaniowe STRABAG tworzą krajobraz wielu polskich miast. Do ostatnich realizacji firmy należą Apartamenty Art Deco, Rezydencja Fryderyk i IV etap budowy osiedla City Link w Warszawie oraz Park Sosnowa w Otwocku, w ramach których powstanie łącznie 518 mieszkań.

Projekt inwestycji przygotowała Pracownia Projektowa Gruba Kreska Tadeusz Michalski z Józefosławia.