We wtorek, 7 marca ruszyły zgłoszenia do konkursu HR Dream Team, inicjatywy Pracuj.pl, dedykowanej zespołom HR, których pracę wyróżnia nieszablonowe podejście, oryginalność oraz innowacyjność w podejściu do swojej pracy. W tym roku projekty można zgłaszać w trzech kategoriach. Zgłoszenia do konkursu potrwają do 30 kwietnia.

Konkurs HR Dream Team to inicjatywa Pracuj.pl mająca na celu wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej kreatywnych działań zespołów HR, które wyróżnia nieszablonowe oraz innowacyjne podejście do codziennej pracy, mające jednocześnie wpływ na podniesienie efektywności pracy całej organizacji. Już po raz trzeci Pracuj.pl szuka kandydatów do tytułu HR Dream Team. W tym roku działy HR mają możliwość zgłaszania swoich projektów nie w dwóch, lecz w trzech kategoriach!

1. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

Do tej kategorii mogą być zgłaszane projekty związane z zarządzaniem Candidate Experience, procesem pozyskiwania kandydatów, ich rekrutacją oraz dalszym wdrażaniem w życie organizacji (onboardingiem).

2. Rozwój talentów w organizacji

To kategoria dla projektów związanych z zarządzaniem procesami rozwoju pracowników, m.in. ocenami pracowniczymi, firmowymi programami talentowymi, czy ścieżkami rozwoju.

3. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

W tej kategorii znajdą się projekty dotyczące komunikacji wewnętrznej, zarządzaniem poziomem satysfakcji i zaangażowania pracowników, jak również akcje CSR.

W skład kapituły konkursowej III edycji konkursu HR Dream Team wchodzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, jak również laureaci poprzednich edycji konkursu:

  • Ewa Walenda, Redaktor Naczelna Magazynu Personel i Zarządzanie,
  • Ewa Korecka, General Manager FlexHR,
  • Zyta Machnicka, Założycielka Lightness i autorka bloga CandidateExperience,
  • Sabina Dąbrowska-Olbryś, HR Manager w Grupie Pracuj,
  • Przedstawiciel firmy DHL – zwycięzcy II edycji konkursu HR DREAM TEAM w categorii Candidate Experience,
  • Przedstawiciel firmy LINK4 – zwycięzcy II edycji konkursu HR DREAM TEAM w kategorii Employee Experience.

 

Uroczysta ceremonia wyróżnienia zwycięzców i wręczenia statuetek odbędzie się 7 czerwca 2017 r. podczas Ogólnopolskiego Dnia Pracowników HR „HR-Day” w Warszawie. Oprócz nagrody głównej, przewidziane są także nagrody specjalne w trzech kategoriach, ufundowane przez firmy eRecruiter, Resolutio oraz Emplo.

Więcej informacji na temat konkursu HR Dream Team można znaleźć pod adresem http://www.wyzwaniahr.pl/hr-dreamteam/. Członkowie kapituły III edycji konkursu HR Dream Team wezmą również udział w webinarze z cyklu Akademii Inspiracji Pracuj.pl, na który własnie trwają zapisy w serwisie: AkademiaPracuj.pl