Piotr Warmuła objął stanowisko dyrektora Departamentu Technologii w Idea Leasing S.A. Będzie realizował strategię operacyjną spółki m.in. w obszarze finansowania segmentu przemysłowego i agro.

Piotr Warmuła z branżą leasingową związany jest od ponad 15 lat. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywał w czołowych spółkach rynku leasingu w Polsce (PKO Leasing, Raiffeisen-Leasing Polska i Europejskim Funduszu Leasingowym), gdzie odpowiadał m.in. za budowę i rozwój sieci sprzedaży, relacje z kluczowymi partnerami i wdrożenia zmian produktowych.

W Idea Leasing odpowiada za rozwój rynków, produktów i kanałów dystrybucji w obszarze finansowania technologii, sektora rolniczego, medycznego oraz maszyn i urządzeń produkcyjnych.

–  Piotr Warmuła to doświadczony menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży leasingowej. Jego wiedza i znajomość rynku z pewnością przełożą się na wzmocnienie pozycji Idea Leasing, nowe kooperacje z dostawcami i innowacyjne produkty dla naszych klientów – mówi Grzegorz Dziok, wiceprezes Zarządu Idea Leasing, odpowiedzialny za obszar handlowy spółki.

Piotr Warmuła poza godzinami pracy lubi aktywny wypoczynek i podróże. Od niedawna bierze również udział w zawodach triathlonowych.