Z shumee korzysta już ponad 1,8 tys. osób. Twórcy aplikacji zbierają opinie z testów i dopracowują jej działanie. Shumee to platforma społecznościowa, dzięki której można łatwo poznać opinie znajomych na każdy temat i zarekomendować ulubione produkty, miejsca i wydarzenia.

Od startu shumee 29 marca liczba shumiących wzrosła do przeszło 1800. W sumie pojawiło się przeszło 800 Vote i Poleceń. Użytkownicy wypowiedzieli się poprzez głosowanie ponad 16 tys. razy.

– Shumee nabiera rozpędu. Dziękujemy Użytkownikom za wszelkie sugestie i uwagi. Zbieramy je wszystkie, analizujemy i przygotowujemy zmiany w kolejnych wersjach aplikacji – mówi Szymon Midera z shumee.

Shumee dostępne jest w formie aplikacji mobilnej w sklepach Google Play i AppStore. W przygotowaniu jest wersja webowa (RWD). Już wkrótce z shumee będzie można korzystać także poprzez przeglądarki internetowe.

Prosty zero-jedynkowy system oceny, nowoczesny, świeży wygląd aplikacji oraz brak reklam – to tylko kilka wyróżników shumee. Na początek shumee proponuje kilka prostych funkcjonalności:
•    Głosuj – bierz udział w ciekawych dyskusjach – bądź aktywny i wyrażaj swoje zdanie, poznawaj ludzi i sprawdź jak myślą,
•    Pytaj społeczność shumee lub wybrane osoby o opinię na każdy temat poprzez Vote,
•    Polecaj – swoje ulubione wydarzenia, miejsca i produkty – społeczność shumee skorzysta z Twoich rekomendacji,
•    Używaj #hashtagów, aby w prosty sposób docierać do treści, które będą Cię interesować i aby zyskać grono zainteresowanych tym, o czym chcesz mówić.

– Użytkownicy shumee mogą w prosty sposób zapraszać swoich znajomych udostępniając im przygotowane przez siebie lub innych polecenia i Vote za pomocą maila, komunikatorów, czy innych platform społecznościowych – mówi Midera. – Każdy może też zadecydować, czy swoje pytanie lub polecenie chce skierować do całej społeczności shumee, czy tylko do wybranych osób – dodaje Midera.