Nic nie smakuje tak dobrze, jak chwile spędzone z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. W home&you wiemy, że najcenniejszy jest czas poświęcony tym, którzy są dla nas ważni. Istotnym jest, aby nadać tym spotkaniom odpowiednią oprawę. Spraw, by wspólne piknikowanie było zarówno praktyczne, jak i przyjemne dla oka.

Jak przygotować piknik w stylu home&you? Oto nasz sprawdzony sposób: zaproś przyjaciół, wspólnie przygotujcie przekąski i cieszcie się wspólnymi chwilami spędzonymi w plenerze. Proste, prawda? Z myślą o wszystkich fanach piknikowego relaksu powstała kolekcja Picnic Time! Soczyste zielenie przełamane ciepłymi pomarańczowymi akcentami w połączeniu z turkusem i kolorem limonki tworzą energetyczny koktajl kolorystyczny. Spróbujesz?

Doskonale wiemy, że każdy piknik potrzebuje odpowiednich akcesoriów, dlatego w naszej kolekcji znajdziesz wiklinowe kosze, kolorowe koce, pojemniki, naczynia, utensylia i wiele innych drobiazgów. Gwarantujemy, że z home&you piknikowanie nabierze stylowego charakteru, a Twoi goście będą oczarowani.