W tym roku OMEGA świętuje 60 urodziny modelu Speedmaster. Z tej okazji doceniamy nie tylko słynny zegarek, ale także ludzi, którzy go noszą.

Znamy już historię astronautów, odkrywców i kierowców rajdowych, którzy ufali Speedmasterowi przez całe życie. Jednak to co jest siłą tego zegarka to także fakt, ze dziś ten legendarny model ma ogromną rzeszę fanów z całego świata – noszą go ludzie różnych zawodów z wielu różnych krajów.

Doceniając ich pasję OMEGA stworzyła serię portretów Fanów Speedmasterów na całym świecie. Aktorzy, szefowie kuchni, sportowcy, eksperci w dziedzinie mody, wszystkich tych ludzi łączy jedna wspólna cecha: miłość do słynnego chronografu OMEGA. Wspólnie wzięli udział w sesji, która obrazuje, jak blisko ich nadgarstków i serc nieustannie pozostaje Speedmaster. Wielu z fanów Speedmastera jest świetnie znanych szerszej publiczności, jak brazylijska modelka Alessandra Ambrosio, włoski szef kuchni Massimo Bottura, czy niemiecki DJ Robin Shulz. Każdy portret będzie prezentowany w specjalnej sekcji na stronie internetowej OMEGI, a odwiedzający ją będą mogli zobaczyć, jak daleko sięgają dziś wpływy tego chronografu.

Internauci także mają możliwość zaprezentowania swoich własnych zdjęć zrobionych w podobnym stylu, z których najlepsze, wybrane przez OMEGĘ, zostaną dołączone go galerii.
Galeria Fanów Speedmastera jest od dziś dostępna pod adresem: www.omegawatches.com/speedmasterfans<http://www.omegawatches.com/speedmasterfans> (z linka można pobrać każde zdjęcie z galerii)

OMEGA będzie promować kampanię na swoich kanałach social media z hasztagiem #SpeedmasterFans, zachęcając do zaangażowania ludzi z całego świata.