Do końca grudnia w salonach Inchcape Motor Polska odbywa się sprzedaż BMW rocznika 2017w wyjątkowych ofertach. Klienci mogą zdecydować się na pakiet finansowania Comfort Lease 1% lub wybrać opcję zaawansowanego napęduxDrive w cenie! 

Radość zaczyna się tam, gdzie kończy się pogoda… Deszcz, błoto czy śnieg – dzięki inteligentnemu napędowi xDrive kierowcy mogą cieszyć się jazdą w każdych warunkach. Modele BMW z rocznika 2017 z napędem na cztery koła dostępne są od ręki w wyjątkowej ofercie, obejmującej technologię xDrive w cenie pojazdu.

Z koleidla osób zainteresowanych ofertą leasingową, Inchcape przygotował wyjątkowefinansowanie z niską ratą miesięczną. BMW Comfort Lease 1% pozwoli na zakup nowego samochodu z minimalną opłatą wstępną wynoszącą 5% oraz dogodną ratą miesięczną, wynoszącą zaledwie 1% wartości auta. Przykładowo, BMW X1 dostępne jest już za jednyne 1570 zł miesięcznie!

Jak informują przedstawiciele Inchcape Motor Polska, dzięki niższym ratom miesięcznym niż w standardowym finansowaniu, spłacamy tylko tę część samochodu, którą zużyjemy w trakcie umowy.

– Comfort Lease to oferta skierowana do klientów, którzy wolą użytkować samochód niż go posiadać. Jest również rozwiązaniem tańszym od tradycyjnych form finansowania, przykładowo: miesięczny koszt leasingu w przypadku BMW X1 wynosi zaledwie 1570zł. Co ważne, już po trzech latach klient może cieszyć się zupełnie nowym samochodem – twierdzi Marcin Słomkowski, Dyrektor Generalny Inchape Motor Polska, dealera będącego od 9 lat numerem jeden w sprzedaży usług finansowych w sieci BMW.

W przypadku BMW Comfort Lease wartość końcowa jest gwarantowana. Dzięki temu Klient ma do wyboru aż trzy warianty. Pierwszy, dokonuje wyboru nowego modelu, zwracając u dealera dotychczasowy. Drugi to wykup pojazdu. Trzeci to ponowne finansowanie wartości rezydualnej.

 

Więcej informacji oraz wybrane modele znajdziesz pod adresem: http://bmw-inchcape.pl/xokazji