Od maja Sylwia Milczarek zarządzać będzie finansami w Leo Burnett Warsaw. Na tym stanowisku zastąpi Mariolę Sobieraj, dotychczasową Dyrektor ds. Finansów agencji. Milczarek będzie odpowiedzialna m.in. za pracę z Zarządem i Centralą oraz raportowaniem zewnętrznym, za wdrożenie systemów finansowych, rentowność klientów oraz inne działania wspomagające prace działu finansowego organizacji w ramach grupy Publicis Communications, do której należy Leo Burnett Warsaw.

Dotychczas Milczarek obejmowała stanowisko kontrolera finansowego w Publicis Communications Group i współpracowała bezpośrednio z Elżbietą Ochocką, Country CFO Publicis Communications.

Sylwia Milczarek związana jest z Grupą Publicis od 2008 roku. W zeszłym roku jako jedyna osoba z Polski znalazła się w grupie 20 finalistów międzynarodowego konkursu organizowanego przez Publicis Groupe – “Talent Pool, Top 20 above 20”, którego celem było wyłonienie młodych, utalentowanych ludzi nowej generacji dysponujących cechami przywódczymi i wyróżniających się unikalnymi kompetencjami.

– Dziękujemy bardzo Marioli Sobieraj za te 15 lat pracy w Leo Burnett. Jestem pewien, że zabierze cząstkę tej agencji ze sobą. Sylwia Milczarek – przedstawiciel młodego pokolenia finansistów, to wychowanka branży reklamowej, która dobrze rozumie wyzwania zmieniającego się ekosystemu. Z pewnością będzie bardzo mocnym wsparciem dla agencji i jej klientów. Fakt, że rozpoznano jej talent również na międzynarodowym poziomie całej grupy, pomoże jej szybko zasymilować się w nowym miejscu. Cieszę się, że dołącza do naszego zespołu  – powiedział Tomasz Pawlikowski, CEO Leo Burnett Warsaw.