Czasem nieważne jest, co mówią, a to, że w ogóle mówią i nie przekręcają nazwiska. Tak najwyraźniej jest w przypadku kreacji Nicole Kidman na tegorocznej gali wręczenia Oscarów. O jej kreacji będzie głośno jeszcze długo po ceremonii.  Gwiazda wybrała niebieską suknię od Armaniego. Rzeźbiarski fason i tkanina wzbudziły ogromne emocje wśród komentujących oscarową modę.

 

HOLLYWOOD, CA - MARCH 04: Nicole Kidman attends the 90th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on March 4, 2018 in Hollywood, California.  (Photo by Steve Granitz/WireImage)

Kidman odważnie sięgnęła po intensywny kobalt, a jej kreacja mimo – wydawałoby się romantycznej – kokardy, była na wskroś nowoczesna. Nie brakowało jej jednak kobiecości – dekolt niczym wyjęty z gorsetu, podkreślona talia i rozcięcie doskonale grały z idealną figurą Nicole oraz resztą stylizacji – gładko zaczesanymi włosami, stonowanym makijażem oraz dodatkami. Naszym zdaniem udało się! Stylizacja Kidman to idealny wybór na miarę XXI wieku.

OMEGA_1953_Kidman_Oscars_2018

Nicole Kidman jest przyjaciółka Omegi dlatego też jej dłoń zdobił biżuteryjny zegarek Omega z 1953 r. Nicole jest ambasadorką Omegi od 2005 r.