Dlaczego napisałam e-booka? Bo sobie to obiecałam!

Lubisz pisać, ale nie wiesz jak wprowadzić swoje artykuły do Internetu? Rozwiązań jest kilka, a jednym z nich jest założenie własnego bloga. Jednak nie wiesz, od czego zacząć? Nic trudnego, sięgnij po ten bezpłatny poradnik Jak założyć bloga – poradnik dla początkujących blogerów.

Dla kogo jest e-book?

Dla WSZYSTKICH, którzy chcę rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem. Nie ważne ile masz lat, wystarczą Twoje dobre chęci, cierpliwość i zaangażowanie, aby prowadzić swojego bloga.

O czym jest e-book?

E-book jest o…. tym, jak założyć swojego pierwszego bloga. I porusza takie zagadnienia, jak:

– wybór tematyki bloga,

– sześć zadań, które warto zrobić przed założeniem bloga,

– opis jak założyć bloga na przykładzie platformie WordPress,

– jak wybrać motyw bloga i dostosować go do swoich potrzeb,

– optymalizację bloga poprzez 12 wtyczek wartych zainstalowania,

– kilka pomysłów na wpisy.

 Jak pobrać?

Wystarczy wejść tutaj i po sprawie!

Pobieram mój egzemplarz 

A to nie wszystko!

Dla osób, które pobiorą ebooka, jest przygotowana dodatkowa atrakcja. Tylko one otrzymają dodatkowe materiały, które wymienione są w e-booku. Wystarczy napisać na jakzaloz@jakzalozycbloga.com.pl i wymienić, o jakie materiały chodzi.

O blogu:

Co znajdziesz na moim blogu?

Wszystko to co przyda się początkującemu blogerowi. Blog Jak założyć bloga – blog o blogowaniu to miejsce dla Wszystkich, którzy chcą założyć bloga, ale nie wiedzą od czego zacząć i jak to zrobić. To miejsce także dla osób, które już prowadzą bloga, ale są ‚nietechniczne’. Wszyscy znajdą porady jak łatwo i prosto poradzić sobie z administracją bloga.

Zapraszam: Jak założyć bloga – blog o blogowaniu