Ideo Konsulting to nowa marka doradcza w obszarze nowoczesnych technologii. Jej partnerem został Dominik Kaznowski. Oferta skierowana jest do średnich i dużych polskich przedsiębiorstw. Oparta została na ponad 20 latach doświadczeń. 

Powołanie do życia marki Ideo Konsulting z Dominikiem Kaznowskim, jako partnerem, jest wynikiem rosnącego zapotrzebowania rynku na kompleksową realizację projektów obejmującą wsparcie doradcze. Zespół Ideo Konsulting to na starcie 14 ekspertów oraz zaplecze niemal 200 osobowego teamu Ideo.

Zawiązanie współpracy Kaznowskiego z Ideo pod szyldem marki Ideo Konsulting nie jest pierwszą okazją do współpracy. „Ideo to sprawdzony partner biznesowy, z którym współpracowałem na różnych etapach swojej kariery zarówno po stronie klienta jak i doradcy. W codziennej pracy (zarówno ja, jak i Ideo) myślimy o najważniejszym aspekcie naszego biznesu, czyli tworzeniu realnej wartości dla klienta. Postanowiliśmy połączyć nasze kompetencje i stworzyć ofertę dla firm szukających szans rozwoju w kanałach cyfrowych.” – mówi Kaznowski. 

Nie tylko IT – czego Klienci mogą się spodziewać?

Właściwie podjęte decyzje biznesowe w obszarze technologii są często kluczem do sukcesu rynkowego. Wynikają ze zrozumienia usług, rynku, na którym się funkcjonuje oraz rzetelnej analizy działalności. To także pierwszy krok do obrania właściwej strategii działania, ukierunkowanej na rozwój. Nowoczesne technologie odgrywają coraz częściej decydującą rolę w sukcesie rynkowym – pozwalają optymalizować wydajność pracy, usprawniać procesy i zwiększać konkurencyjność.

Usługi Ideo Konsulting wychodzą poza ofertę technologiczną. Klienci mogą liczyć również na doradztwo z zakresu budowania strategii biznesowych, projektowania oraz tworzenia organizacji wewnętrznej firmy od struktur sprzedażowych i marketingowych do obsługi klienta i logistyki – również od strony prawnej.

Doświadczenie oraz kompetencje dają podstawę do czerpania z wiedzy zespołu Ideo. Klienci Ideo Konsulting mogą liczyć na wsparcie z zakresu promocji sprzedaży, budowania pozycji marki w oczach kontrahentów. Oferowana jest również wiedza z zakresu wyboru odpowiednich narzędzi, które pozwolą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.

„Nasze myślenie o rozwoju zawsze opiera się na analizie potencjalnych zysków i kosztów z nimi związanych. Dążymy do zmiany na lepsze, dlatego zawsze opieramy nasze rekomendacje na skutecznych modelach biznesowych. Nie boimy się brać odpowiedzialności za wyniki. 20 lat doświadczeń, tworzenie startupów, które odniosły sukces i bogate portfolio klientów, którzy z naszą pomocą dynamicznie się rozwijają, pokazują, że nasze podejście się sprawdza.” – podsumowuje Arkadiusz Michno, prezes Ideo Sp. z o.o.

Dominik Kaznowski jest czołowym ekspertem w dziedzinie technologii związanych z branżą internetową. Zasiadał w zarządach i radach nadzorczych największych podmiotów rynkowych. Współzałożyciel i prezes zarządu Interaktywnie.com autor takich publikacji jak „Nowy Marketing” i „Nowy Marketing w Internecie”. W 2007 roku został Człowiekiem Roku Polskiego Internetu. Obecnie CEO Digital We, które dotychczas oferowało m.in. doradztwo w dziedzinie nowych technologii. Zakres tych usług przeniesiony zostaje do Ideo Consulting.