Przedsiębiorcy posiadający na Allegro konto Firma mogą zapłacić za pośrednictwem LeaseLink za przedmioty, których cena wynosi od 700 do 60 000 złotych brutto. Wkrótce usługa ta zostanie udostępniona wszystkim klientom – przedsiębiorcom, którzy korzystają ze zwykłych kont Allegro, ale także dla tych, którzy kont na Allegro nie mają, a korzystają z zakupów w serwisie bez rejestracji, jako tzw. “gość”.

Kto może skorzystać z oferty LeaseLink?

Przedsiębiorca, niezależnie od tego w jakiej formie prowadzi działalność gospodarczą, może sfinansować leaselinkiem zakupy w serwisie Allegro, korzystając z pożyczki leasingowej (na okres od 3 do 18 miesięcy) lub leasingu operacyjnego  (od 18 do 48 miesięcy).

Jak to działa w praktyce?

Całość procedury leasingu trwa około 10 minut i można ją realizować przez całą dobę, niezależnie od pory i dnia tygodnia. Na Allegro należy wybrać opcję „WEŹ W LEASING”. Nastąpi wtedy przekierowanie do aplikacji LeaseLink, gdzie można dostosowywać parametry leasingu do indywidualnych potrzeb. Przedsiębiorcy od ręki otrzymają także decyzję kredytową oraz dokumenty umowy. Natomiast płatność dokończą on-line w aplikacji LeaseLink – włącznie ze zdalnym zawarciem umowy, bez składania podpisów i oczekiwania na kuriera (w przypadku pożyczki leasingowej).

WB/PRNews.pl/LeaseLink